Uydunet 2012 – Beşli Fırsat Kampanyası

08 Eylül 2012 0 Yazar: netbil

Türksat Kablo TV hizmetleri A.Ş. 2012’nin son kampanyalarını açıkladı. Kampanya aslında Türksat’ın en çok tutan Yarım Düzine Fırsat Kampanyasına benziyor. Fakat eski kampanyada teledünya temel paket almak yeterli oluyordu. Beşli Fırsat Kampanyasında Teledünya Üst Paket alma zorunluluğu var. Kampanya ile başvuru yapıldıktan sonra nerdeyse herşey ücretsiz olarak abone veriliyor. Kablo TV kurulum bedeli, Uydunet ve Teledünya aktivasyon bedelleri ücretsiz. Ayrıca Kablosuz Modem ve HD Set-Top Box kutusuda ücretsiz olarak veriliyor. Hatta Uydunet Tarifenize göre 10 Mbit ve yukarısı hız alımlarında Docsis 3.0 Kablosuz Modem hediye ediliyor. Kablinternete abone başvuru işlemlerini kolaylaştıran bir kampanya oldu.

Beşli Fırsat Kampanyası Detayları:

Kampanya 01.09.2012 – 31.12.2012 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
Kampanyadan otel motel ve yabancı aboneler dışında; bireysel tarifede olan aboneler ve resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir.
Kampanya kapsamında aboneler; Teledünya Üst Pakete ve 1-3-5-10-15-20 Mbps Sınırsız veya 10-20-40-60 Mbps Kotalı Uydunet Tarifelerinden herhangi birine aynı anda abone olacaklardır. Uydunet tarife fiyatlarını incelemek için : Uydunet Tarifeleri
Kampanya kapsamında abonelerin, seçecekleri hizmetler için; 24 ay abone kalmayı taahhüt etmeleri zorunludur.
Kablo TV kurulum ücreti alınmayacaktır. Uydunet ve Teledünya aktivasyon ücretleri alınmayacaktır. Kampanya kapsamında HD kutu ücretsiz verilecektir.
VERİLECEK HİZMETLER TAAHHÜT CİHAZ KABLO TV KURULUM TELEDÜNYA AKTİVASYON UYDUNET AKTİVASYON
Teledünya Üst Paket
Uydunet İnternet (Kotalı ve Sınırsız Tarifeler)
24 AY HD Set-Top Box ÜCRETSİZ.
Sınırsız 1-3-5 Mbit Hızlarına Docsis 2.0 Modem ÜCRETSİZ
10-15-20-40-60 Mbit Hızlarına Docsis 3.0 Modem ÜCRETSİZ
ÜCRETSİZ ÜCRETSİZ ÜCRETSİZ
Kampanya kapsamında, 1-3-5-10-15-20 Mbps sınırsız ve 10-20-40-60 Mbps (20 GB- 40 GB-80 GB) kotalı internet tarifelerine abone kaydı alınacaktır.
Kampanya kapsamında 1-3-5 Mbps İnternet hızlarına abone olan müşterilere Docsis 2.0 kablosuz modem; 10-15-20-40-60 Mbps hızlara abone olan müşterilere ise Docsis 3.0 kablosuz modem ücretsiz verilecektir.
Kampanya kapsamında abone olunan hizmetler, tarifede yer alan fiyatlar üzerinden sunulacaktır.
Kampanya kapsamında 1-3-5 Mbps İnternet hızlarına abone olan müşteriler; taahhüt süresi boyunca 1-3-5-10 Mbps sınırsız ve 10 Mbps kotalı internet tarifeleri arasında istedikleri gibi hız değişimi yapabileceklerdir.
Kampanya kapsamında 10-15-20-40-60 Mbps İnternet hızlarına abone olan müşteriler; ilk üç ay; 10-15-20 Mbps Sınırsız ve 10-20-40-60 Mbps (20 GB- 40 GB- 80 GB) kotalı internet tarifeleri arasında istedikleri gibi hız değişimi yapabileceklerdir. İlk 3 aydan sonra ise tüm sınırsız ve tüm kotalı tarifeler arasında, istedikleri gibi hız değişimi yapabilirler.
Kampanya kapsamında, aboneler taahhüt süresi boyunca Teledünya üst paket aboneliklerini değiştiremezler, temel pakete geçiş yapamazlar.
Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek isteyen müşterilerden alınmayan HD kutu ücreti (210 TL), alınmayan kablosuz modem ücreti (175 TL); alınmayan Kablo TV kurulum ücreti (43 TL), alınmayan Teledünya aktivasyon ücreti (35 TL) ve alınmayan Uydunet aktivasyon ücreti (27,74 TL) tahsil edilecektir.
Teledünya aboneliğine ilişkin herhangi bir taahhüdü olmayan mevcut Teledünya aboneleri de bu kampanyadan faydalanabilir.
Uydunet aboneliğine ilişkin herhangi bir taahhüdü olmayan mevcut Uydunet aboneleri de bu kampanyadan faydalanabilir.
Farklı kampanyadan faydalanan müşteriler bu kampanyadan faydalanamazlar.
Taahhütlü Teledünya aboneleri, Teledünya yeni abonelik başvurusu şekliyle kampanyaya dahil olabilirler.
Kampanya Teledünya ve Uydunet altyapı imkanları ve cihaz stokları ile sınırlı olacaktır.
Teledünya ve Uydunet Hizmeti, Kablo TV Hizmeti ile birlikte sunulabilmektedir.
Türksat tarifelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerde oluşacak değişiklikler tüm müşterilere yansıtılır.
Türksat belirlenen süreden önce kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
ÖRNEK ÖDEME TABLOSU :
VERİLECEK HİZMETLER TARİFE AYLIK TARİFE BEDELİ TOPLAM ÖDEME
KABLO TV STANDART ÜCRETSİZ 48.5 TL / AY
UYDUNET 1 MBPS LİMİTSİZ 29 TL / AY
TELEDÜNYA ÜST PAKET 19.5 TL / AY
Açıklama: Tablo sadece aylık ödenecek ücretleri belirtmek için örnek olarak çıkartılmıştır. Tablodaki ücretler kampanyada belirtilen şartlar üzerine göre en düşük  tarife seçilerek ücretlendirme çıkarılmıştır. Teledünya Üst Paket alımı zorunludur. Uydunet tarifelerinden kullandığın kadar öde tarifeleri hariç diğer hızlardan başvuru yapılabilir. Uydunet Tarifelerini incelemek için