KabloTV ve Teledünya

16 Haziran 2012 6 Yazar: netbil

Teledünya hizmetinde 120’yi geçkin kanal ile bir sürü kanal paketlerini aynı anda izleyebiliyorsunuz. Sinema TV paketi ile günümüz filmelerini veya Sinema tarihinde gözde filmeleri izleyebilirsiniz. Teledünya Temel Paket ve Teledünya Üst Paket ile Teledünya kanal listesini inceleyebilir buna göre bilgi sahibi olabilirsiniz. Teledünya’da 10’u geçkin HD kanalı ile gerçek görüntü kalitesine ulaşabilirsiniz. Teledünya tarifelerini inceleyerek temel paket, üst paket ve sinema tv paketleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Uydunet voip hizmeti ile, internet bağlantınızı kullanarak telefon hattına gerek kalmadan ev telefonu cihazınızı uydunet modeminzide bulundan voip portuna bağlayarak telefon görüşmesine hemen başlayabilirsiniz. Şu an hizmet Uydunet aboneleri arasıdna şebeke içi kullanımıca açıktır.

Kablonet internet bağlantısı ile kablonet kampanyalarına üye olabilirsiniz. Uydunet kampanyaları ile Kablo TV, Uydunet, Teledünya kurulum ve aktivasyon bedellerini ödemeyin. Uydunet Kablosuz Modem ve Teledünya HD cihazlarına kampanya kapsamında ücretsiz sahip olun. İnternet bağlantı hızınıza göre Docsis 2.0 veya Docsis 3.0 kablosuz modeme ücret ödemeden sahip olun.

Kablo TV ile gerçek yayın kalitesini evinize getirin. Çanak ve anten gerektirmeyen altyapısı ile bu hizmeti evinizde ki odalarda çoklandırabilir ve de farklı televizyonlarda herhangi bir cihaz ihtiyacı olmadan yayınları izleyebilirsiniz. Kablolu TV hizmeti ile sizinde bir antensiz tvniz olsun.