Teledünya

Teledünya

Teledünya platformunu kullanabilmek için Kablo TV aboneliği olunması mecburidir. Teledünya ile dünyanın televizyon kanalına sahip olabilirsiniz. İçeriğinde paketler halinde kanallar sunulmaktadır. SD ve HD yayınları izleme imkanına sahip olabilirsiniz. 120’yi geçen dijital kanal sayısı, 10’u geçen HD kanalları ve 1 adet 3D kanalı ile çoğu izleyicinin ihtiyacını karşılayabilecek içeriğe sahip bir platform konumundadır.

Teledünya’da haber, ulusal, spor, belgesel, yabancı, tematik, çocuk, müzik vb. paketler halinde kanallar hizmetinize sunulmaktadır. Kanal içerikleri sürekli olarak değişen ve güncel içeriklere sahiptir. Sinema TV kanalları ilede ayrı bir platform olarak hizmet vermektedirSinemaTV kanallarını izleyebilmek için Teledünya aboneliğinize isterseniz abone olurken istersenizde sonradan abone olabilirsiniz. SinemaTV kanalları SD ve HD olmak üzere iki ayrı kalitede hizmet vermektedir ve toplamda 8 kanala sahiptir.  SinemaTV aboneliğinde eğer herhangi bir kampanya taahhütü yoksa istenildiği zaman hizmet açılışı yapılabilir veya kapatabilirsiniz.

Teledünya kampanyaları sürekli olarak devam etmektedir. Kampanyalarda genellikle kurulum ve aktivasyon bedelleri ücretsiz olarka sunulmaktadır ve toplamda 78 TL gibi bir rakam indirim yapılmış olmaktadır. HD Kutu ise 210 Tl satış fiyatı bulunmaktadır fakat kampanyalarda ya tamamen ücretsiz yada yarı fiyatına taksitli veya peşin olarak satılmaktadır.

Teledünya Özellikleri:

Teledünya, Türkiye ve dünyadan analog ve dijital yayın yapan, beğeniyle izlenen  ve kategorilerine göre seçilmiş çok sayıda televizyon kanalını, yüksek çözünürlükte görüntü ve ses kalitesiyle de kendini kanıtlamış olan ekonomik fiyatla izleyebileceğiniz Türksat A.Ş. ye ait olan yayın platformudur. Teledünya platformunda, Temel Paket ve SinemaTV paketlerini tercih etme imkanınız vardır.

Teledünya platformundaki kanallar, ailenizle bir arada keyifle izleyebilmeniz için özel olarak seçildi. Bu platformda İngiltere, Fransa, Almanya, İspanya, Japonya, Kore, Rusya, Kazakistan vb. çoğu uluslararası kanalları izleyebileceksiniz.

Teledünya’ yı Kablo TV şebekesine bağlayabileceğiniz Set-Top-Box veya Conax Modül ile izleyebilirsiniz.

Teledünya platformunda çanak antene ihtiyaç yoktur. Teledünya, Kablo TV alt yapısı üzerinden izlenebilir.

Teledünya’ da, yerli ve yabancı özenle seçilmiş kanalları, HD kalitesi ile izleyebilirsiniz. HD teknoloji, yüksek çözünürlüklü görüntü ve daha net ses demektir.

Teledünya’ da kanal listesi güncellendiğinde veya kanal frekansları değiştiğinde herhangi bir ayar yapmanız gerekmez. Set-Top-Box mevcut değişiklikleri  otomatik olarak günceller.

Teledünya’ da beğeni ile dinlenen bir çok yerli ve yabancı Radyo kanalına da sahip olacaksınız.

Teledünya platformunda  kategorilerine göre sınıflandırılmış çok sayıda kanalı bir arada sunması, herhangi bir zamanda isteğiniz içerikte yayın izlemenizi sağlar.

Teledünya aboneleri hızlı ve kaliteli teknik servis hizmetinden yararlanabilir, kablo ve yedek parça gibi malzemelere ek ücret ödemezsiniz.

Teledünya alıcılarında  EPG (Elektronik programlama klavuz) özelliği mevcuttur. EPG özelliği sayesinde aboneler tüm kanalların yayın akış detaylarına ve yayın hakkında özet bilgiye ulaşabilmektedir.

Kablo TV altyapısının fiber optik kalitesiyle hizmet vermesi, Televiyon ve İnternet hizmetlerini kaliteli ve kesintisiz olarak kullanabilmenizi sağlar.

Set-Top-Box cihazları satış tarihi ile 24 Ay garanti kapsamındadır.

70 yorum

 • Kenan dedi ki:

  yaklaşık 2 ay önce başlayan problemim halen çözülmüş değil, 5Mbps olması gereken bağlantımla hız testlerinde ancak 0.5Mbps görebiliyorum. hız ve sinyal değerlerimi destek@uydunet.net e defalarca atmama rağmen herhangi bir çözüm getiremediler, yetmezmiş gibi hizmet vermedikleri gibi taahhüt iptali için 614 lira istiyorlar. ya problemimi çözün ya da alın bütün donanımlarınızı gidin.

  • Mehmet dedi ki:

   ttnet ten kurtulmak için kampanyalarınıza bakıyorum ama fiyatlarınız çok yüksek. biraz daha indirim yapmış olsanız, fiyatlar ttnet kadar inmesede yine size geçeceğim. lütfen fiyatları biraz indirin.
   Uydunet ve Teledünya, Kablo tv için güzel kampanyalarınızı bekliyoruz.

  • Disney dedi ki:

   Disney Channel Türkce yayına basladıgından beri İngilizce dil seçeneği kalktı. Kanalın orjinal seslendirmeyle izlenmesi imkanının sağlanması çocukların dil gelişimi için yararlı olacaktır.

   • Tergan dedi ki:

    arkadaşlar sakın 1 mbps yi sınırsız diye aldanmayın ve sakın almayın,kanser olursunuz,ttnet in yanına yaklaşamaz,taahütlü aldığım için 24 ay beklemek zorundayım,ama siz siz olun uydunetten uzak durun..kaldı 10 ayım ,sabırsızlıkla bekliyorum,iptal edeceğim günü…birde 29 tl dediklerine bakmayın fatura 38 geliyor.(uydunet+kablotv)

 • .kablolu tv dedi ki:

  Kurulum için gelen kablolu tv bağlayacaklar güya taşaron ekipler dairenize kablo çekili fakat binada kutudaki kablolardan hangisi dairenize geliyor bulamıyoruz diyor hizmet verecekler fakat elektrikçi çağırmanız lazım onlarda cihaz var bizde yok biz yapamayız demekteler nasıl bir iş bu yokmu donanımlı adamız…

  • Tahir Ak dedi ki:

   Teledünya HD kanallarınının sayısı az. Dgiturk firmasında daha fazla hd kanal var. Teledünyadan da hd kanalların sayısının artırılmasını talep ediyoruz. Hep beraber http://www.turksatkablo.com.tr/iletisim.aspx iletişim kutusuna mesajlarımızı bırakalım.

  • Emre dedi ki:

   kampanyalar benim kafamı çok karıştırdı. Bu kadar detaya inmek için gerekli olan çok fazla yazı yazmak değil. Daha sade detaylarla özetlemek lazım. Uydunet kampanyalarını daha güzel bir şekilde yayınlaması gerekir.

 • Detaylar dedi ki:

  ben uydu nete üye oldum olmaz olsaydım bukakadar adilik görmedim 30 tl sınırsız anlaştık şimdi 38 oldu yılbaşından sonra 43 olacaklarmış hem ikisene tahüt ediyorlar sonrada turksat zam yapma hakkı saklı dıyorlar bu nakadar adılık anlamadım. Fakat şunu söyleyeyim. Fiyat konusunda kızgınızm ama hizmet olarak gayet menunum. Çanak derdi olmadan kablo tv mi , internetime uydunet ile bağlanıyorum. Hd yayın içinde en kısa zamanda Teledünya abonesi olmayı düşünüyorum.

  • Mustafa Şengül dedi ki:

   Teledünya stanrdat paketten aboneliğim vardı. Üst paket çıkmış ona geçmek istiyorum. Eski pkaetimi veya abonelğimi iptal etmem gerekir mi?

  • Ambe dedi ki:

   Ziya Gökalp Caddesi No. … adresinde Teledünya Abonesiyim.Yaklaşık 10 Gündür Teledünya yayınlarını izleyememekteym. Arıza Servisinizden çok zor da olsa aldığım bilgi; Binamızın kablosunun yan binadan geldiği ve bir şekilde kablo hasarlandığı için benim Teledünya yayınlarını izleyemediğim şeklindedir.Binamızın kablosunun müstakil olarak yeraltından binamıza çekilmesi için ya da kablonun değiştirlmesi için herhangi bir girişimde bulunulmuşmudur. sevdirmek ve taahhut sürem dolduktan sonra KTV aboneliiğimi ve Teledünya aboneliğimi sürdürmem için beni nasıl ikna edecekler bilmiyorum. Fakat sıkıntım giderilirse farklı bir şekilde düşünme oluşacaktır.

 • 126 dedi ki:

  bu kadar berbat bir müşteri hizmetleri başka hiçbir kurumda yoktur heralde. saatlerce bekliyoruz telefon başında

  • Abonelik dedi ki:

   Arkadaşlar, çok yeni uydunet ve teledünya abonesiyim abone olduğum günden beri sürekli arıza kaydı bırakıyorum şikayet formu oluşturuyorum ama 1 Allahın kulu ilgilenmiyor kayıtlara bakarsanız kaç kere arıza kaydı bırakıldığını göreceksiniz call center elemanları sadece form oluşturuyor çözüm bulamıyor, ekipler ilgilenmiyor sınırsız hizmet dediniz hava şartlarından bile etkilenmeyecek dediniz koçnet aboneliğimi iptal ettirdiniz ama bir gün bile internet düzgün çalışmadı kısacası ruh sağlığım bozuldu eski interneti iptal ettim diye evde gerginlikler oldu hiç kimse neti kullanamıyor kopmalar oluyor test için ilgilenilmedi lütfen tahahütlü sözleşme yaptınız ama siz tahatünüzü yerine getirmediniz kesintisiz hizmet alamıyorum ama kesintisiz fatura gönderiyorsunuz ALMADIĞIM BİR HİZMETİN FATURASINI ödemek isteöiyorum bunun yanı sıra sizleri aramk için müthiş bir zaman harcadım. reklamlardaki gibi yürümüyor işler son derece ilgisiz son derece çözümsüz bırakılıyor lütfen zararlarım tanzim edilsin

   • MAhir dedi ki:

    başvuru yapmıyacağım adam gibi kampanya yapmalrını bekleyeeceğim. Benim onlara değil onların bize ihtiyacı var.

  • Bünyamin dedi ki:

   Teledünya hd yayınları gayet kaliteli fakat kanal sayısı bence çok az. 3d Kanalında da güzael bir yayın izlemedim. Garip garip görüntüler var.

 • Levent dedi ki:

  Firmamız 4. leventte.Sürekli televizyon gidiyor. Sinyal Zayıf mesajı çıkıyor. Kaç gündür muhatap bulamıyoruz. Böyle giderse üyeliğimizi iptal ettireceğiz. Şu ana kara hiçbir problem yaşamamıştım. Çağrı merkezini taşıdık diyorsunuz. Geçici olsa bile kablo tv için bir arıza kaydı bırakabileceğimiz bir numara açık olması gerekmez mi?

 • Şeyma dedi ki:

  Arkadaşlar abonelik iptali için ne yapmak lazım. NEreye başvuracağız. Uydunet, kablo tv ve teledünya abonesiyim. Taahhüdüm kalmadı.

  • Demirhan dedi ki:

   Son bir kaç aydır internet bağlantısı çok kötü düzeltilemiyor. servisleriniz neden açıp söylemedikçe gelip ilgilenmiyor. o kadar teknoloji gelişti oturduğunuz yerden bağlantı sorunlarını gayet net görüyorsunuz.

 • Halit06 dedi ki:

  Teledünya ile çanak derdi olmadan Hd yayınları çanak derdi olmadan izlemek güzel bir şey. Herkeze tavsiye ederim..

 • Karamursen dedi ki:

  Kablo tv ile birlikte aldım. Tüplü tv de kablo analog yayına dedam HD tv de teledünya. Çanak yok. 12.5 tl para veriyom. Bence güzel bir hizmet.

 • Selami dedi ki:

  Sakın sinema tv abonesi olmayın. Teledünya alırken zorunlu olmasa idi almıyoacaktım şimdide iptal edemiyorum. Bu ne ya…

 • Horasan dedi ki:

  120 kanal ve fazlası diyorlar eksile eksile teledünyada 100 altına iniyor herhalde. kaşıkla verip kepçe ile alıyorlar bide zam yapıyorlar.

 • Derya dedi ki:

  Sizin şikayetiniz kampanya yok ise alın bi conax modül. Hemde 2. bir kumandaya gerek bile kalmıyor. Tek kumanda ile ohhh ne rahat. Taahhütte vermenize gerk oluyor.

 • Selmani dedi ki:

  Elinize sağlık. Yeni kampanyalarınız MUHTEŞEM ! olmuş. Sizede bu yakışırdı. 🙁

 • BJK dedi ki:

  Kablo tv ile devam. Yeni kampanyalr hiç iç açıcı değil. Zaten zamda yaptılar sinir oluyorum.

 • Leyla ve Mecnun dedi ki:

  Bende Teledünyaya yeni başvuru yaptım. Fakat sadece teledünya için güzel bir kampanya yok.

 • ToneeBeedia dedi ki:

  Kablo tv den sonra Teledünyaya geçtim. Çok memnunum. Fakat yeni kanalları ivedi bir şekilde bekliyorum.

 • Netice dedi ki:

  Bu kadar teledünya konusunda yorum var. Memnun olanlar el kaldırsın. Ben memnun . İlk olarak ben el kaldırıyorum.

 • Durmamak dedi ki:

  Durmamak :))

 • Leyla dedi ki:

  Kablo tv ye tek kumanda olduğu için seviyordum. Teledünyada illaki 2 kumanda kullanılıyor. Nasıl iş analmadım.

 • Durmak Yok dedi ki:

  Teledünya ya hd kannallrından dolayı geçtim. Ama yeni kanallar eklenmemesine rağmen zama devam dediler. EE nede olsa durmak yol yola devamcılar.

 • GeriZek dedi ki:

  Artık Teledünya istemiyorum. SD kutu ile abone oldum. Yeni hd kutulu kampanyalara almıyorlar beni…

 • SmartTV dedi ki:

  Teledünya bi bizim bu raya getirmediler. 10 mt ilerde var. Bi bizim binada yok.

 • Lady dedi ki:

  Bence de HD yayınlar bir muhteşem. Ama yeni kannalrı bekliyoruz. TV de HD !

 • TVbu dedi ki:

  Kablo tv analogdan teledünya hd kanallarına geçmek gerçekten muhteşem bişey. TV yeniden mi icat oldu ne :)))

 • Selim dedi ki:

  Teledünyada yeni hd kanalları gelmesi lazım. Bu ne ya. Kanal eksiliyor yerine yenisi gelmiyor.

 • TDY dedi ki:

  Teledünya ah teledünya. Bir bizim buraya gelsen hemen abone olmak isterdim…

 • Baki dedi ki:

  Teledünya sistemlerinde donmalar olduğu söyleniyor. Çanak kullanmamak için tel alternati olan bu sistemdede böyle bir sıkıntı varsa ne yapalım biz.

 • Punto dedi ki:

  Teledünya mı ilk başlarda güzeldi ama aynı kanalları izleye izleye bıktım resmen.

 • Celil Alt dedi ki:

  Teledünya yeni kampanyaları ile resmen saçmaladı. Herkes kampanya yapacağız diye çıldırıyor. Gelin bize diye nerdeyse para verecekler. Uydunet ise resmen gidin istemiyoruz diye böyle kampanya yapıyorlar.

 • Robot Kalem dedi ki:

  Teledünya en kısa zamanda güncellenmesini bekliyorum. Sizin kanal sayınız bizi artık çekmiyor. Hd kanallarınızın adetini yükseltin.

 • Ferda dedi ki:

  Bu sistemleri anlamış değilim. Yaklaşık 1 haftadır sürekli olarak kesinti yapılıyor.. Callcenter dan altyapı çalışması nedeniyle dediler. Bu çalışmaları gece 3 4 gibi yapılsa daha güzel olmaz mı?

 • Serge dedi ki:

  Teledünya ya abone olurken sd kampanyasını seçmişiz. Fakat Teledünyanın hd cihazı alırsak hd yayınları izleyebileceğimizi sonradan öğrendim. sölzeşmenin bitmesini bekliyorum..

 • Auta dedi ki:

  * Mevcut Kablo TV aboneleri Teledünya aboneliklerinde Kablo TV kurulum ücretini ödemezler.
  ** Conax Modülünün Türksat aracılığıyla satışı yapılmamaktadır ve Conax Modül hakkında teknik destek verilmemektedir.

  Türksat tarafından verilen Teledünya cihaz çeşitlerini incelemek için :

 • Berber usta dedi ki:

  Kablo TV ( Kablolu TV ), dijital veya analog yayın yapan çok sayıda televizyon kanalının ve interaktif sistemlerin Kablo Tv merkezinde tek bir noktada toplayan, yüksek görüntü ve ses kalitesinde evinize getiren çok kanallı bir kapalı devre TV sistemidir. Dİgital Kablo TV platformu Teledünya dır. Teledünya da 100 ün üzerinde kanalı digital olarak izleyebilirsiniz

  • Kablo TV, yüksek görüntü kalitesine sahiptir.

  • Kablo TV sistemi, kötü hava koşullarından etkilenmez.

  • Kablo TV sistemi, görüntü kirliliğine neden olmaz.

 • Arif Şen dedi ki:

  Merhaba ben Bağlum Bulvarı Karakaya mah. Keçiören/Ankara adresinde bir İnternet kafe işletiyorum. Şu anki internet aboneliğimden memnun olmadığım için sizin internet sisteminizde geçmek istiyorum… O kadar dilekçe verdim bir türlü adamlar yardımcı olmadılar. Kendileri bilir aslında.

 • Fatih Yıldız dedi ki:

  Ben Uydunet kullanıcısıyım, fakat bir sorunum var. Benim indirme hızım gayet iyi fakat ping çok yüksek. Arayıp sorduğumuzda ise PTT kabloları yeniliyor bu yüzden normaldir deniliyor. Ne kadar saçma bir şey..

 • Rafet Eren dedi ki:

  Dun kablo tv de sinyal zayifligi yuzunden yer yer goruntu aldik ya da hic alamadik.

  Problem hakkinda bilgi verilmesini ve sorunun cozumu hakkinda yardimlarinizi rica ederim.

  Iyi gunler

 • Kenan Fevzi dedi ki:

  İyi günler.Kablonete geçmeyi düşünüyorum ama kafamda bazı sorular var cevap verirseniz sevinirim.

  1) Oturduğum yer Kocaeli/Karamürsel kablonet kullanabilirmiyim?

  2) Altyapınız varsa Yüksek ihtimal 3mbit sınırsız kullanacağım (İnternetten okuduğum kadarıyla kablotv ile beraber internet veriyormuşsunuz ve aktivasyon ücreti vs… bide Ttnetten kalan pikatel-airmax modem var o yüzden modem istemiyorum tabi bu modemle internete girebileceksem.) bana aylık ne kadar fatura gelir?

  İlginiz için teşekkürler.

 • Ahmet Taha dedi ki:

  05.06.2012 tarihinde uydunet’e abone oldum. Ayrıca 1160… numaralı teledünya abonesiyim. CBV-383Z4 Docsis 3.0 modem bağladılar. Ancak hiç memnun değilim. İnternette Kopmalar oluyor ve kaliteli erişim alamıyorum. Balkondan laptopla ancak 2 tık erişim alabiliyorum ve çok yavaş açılıyor. Mahalledeki diğer modemlere imreniyorum. Uzak olmalarına rağmen çoğu full çekiyor. Bu modemden kesinlikle memnun değilim. Arkadaşların haberi olsun. Taktıktan sonra kesinlikle kontrol ettirin.

 • Rahim dedi ki:

  Teledünya hakkında o kadar çok şey yazılıyorki kimnde 9 tl deniyor kiminde 12.5 tL hanigsine inanacağım bilemedim.

 • Yahya Uşak dedi ki:

  • Teledünyayı isterseniz televizyonunuza takacağınız bir modül ile ek olarak hiçbir cihaza gerek olmadan sadece tv kumandanız ile izleyebilirsiniz.. Conax Modül ile Teledünya yayınlarını izleyebilmeniz için Televizyonunuzda modül desteğinin olması gerekir. Televizyonunuzda Mpeg2 çözücü varsa sadece SD yayınları, Mpeg4 çözücü varsa HD yayınları izleyebilirsiniz. (Günümüzde satılan televizyonların genelinde Mpeg4 HD çözücü kullanılmaktadır.)**

 • Ali Kurt dedi ki:

  Teledünya dan yeni ve güzel kanallar bekliyoruz. Kanallardaki yükseltmeleri hatta hd kanallardaki yükseltmeleri bekliyoruz. Led tvlerde hd görüntü kalitesi gerçekten çok güzel oluyor. Televizyonun kalitesi ortaya çıkıyor.

 • Erhan dedi ki:

  Teledünya Kurulum ücreti 35 TL’dir ve bir kereye mahsus alınır. İsterseniz faturanıza 12 Ay taksitlendirebilir ve Aylık 3,5 TL taksitlerle toplamda 42 TL olarak ödeyebilirsiniz.

  • Teledünya SD Set-Top BOX cihazını 85 TL olarak ilk faturanıza peşin olarak yansıtabilirsiniz. İstersenizde 12 Ay taksitle Aylık 8 TL veya 24 Ay taksitle Aylık 5 TL ödeyebilirsiniz. ( SD Set-Top BOX cihazını tercih eden aboneler HD yayınları izleyemez.)

 • Momo dedi ki:

  Teledünya, Türkiye ve dünyada beğeniyle izlenen çok sayıda televizyon kanalını, üstün görüntü ve ses kalitesinin yanı sıra ekonomik fiyatla izleyebileceğiniz bir yayın platformudur. Teledünya dijital platformunda, iki paket yer alıyor: Temel Paket ve Üst Paket.

  İsterseniz Sinema TV SD ve Sinema TV Altın paketlerini satın alarak evinizde Sinemanın keyfini çıkarın.

 • Sevda Bilir dedi ki:

  Merhabalar,

  Hepsi Bir Arada paketi hakkında bilgi almak istiyorum. Öncelikle ücret, sözleşme süresi gibi konular hakkında ardından kurulum hakkında bilgiye ihtiyacım var.

  Bu paketten faydalanmak içi ödemem gereken tutar nedir?
  Herhangi bir süre içeren sözleşme imzalıyor muyuz?
  Başvurmak İçin şubelere mi gitmem gerekiyor mu?

  Yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim

 • Lütfi Yeğen dedi ki:

  Merhabalar Malatyada hizmetiniz varmı eyer varsa

  Kullandığın kadar öde tarifesinin 1 mbit lik (12tl.) kampanyasının detayı
  ve Sınırsız tar7ifenin1 Mbit lik (29tl.) kampanyanın detayını öğrenebilirmiyim. Yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.

 • Ralley dedi ki:

  • Kampanya 08.06.2012 – 31.08.2012 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

  • Kampanyadan otel motel aboneleri dışında, bireysel tarifede olan aboneler ve resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir.

  • Kampanya kapsamında aboneler; Teledünya Üst Paketine, seçeceği sinema paketine ve 1-3-5-10-15-20 Mbps Sınırsız veya 10-20-40-60 Mbps Kotalı Uydunet Tarifelerinden herhangi birine aynı anda abone olacaklardır.

 • Zeki Bey dedi ki:

  Uydunet ve Teledünya ‘ya Şimdi Abone Olmak Çok Daha Kolay.
  Uydunet İnternet Hizmetine, Teledünya Üst Paket ve Sinema TV Paketine Aynı Anda Abone Olun;

  Kampanya Kapsamında Kablosuz Modeme ve HD Kutuya ÜCRETSİZ Sahip Olun

  Kablo TV Kurulumuna, Uydunet ve Teledünya Aktivasyonlarına ÜCRET ÖDEMEYİN.

 • play memo dedi ki:

  Teledünya alıcılarında EPG (Elektronik programlama klavuz) özelliği mevcuttur. EPG özelliği sayesinde aboneler tüm kanalların yayın akış detaylarına ve yayın hakkında özet bilgiye ulaşabilmektedir.

  Kablo TV altyapısının fiber optik kalitesiyle hizmet vermesi, Televiyon ve İnternet hizmetlerini kaliteli ve kesintisiz olarak kullanabilmenizi sağlar.

  Set-Top-Box cihazları satış tarihi ile 24 Ay garanti kapsamındadır.

 • bangoni dedi ki:

  Teledünya’ da beğeni ile dinlenen bir çok yerli ve yabancı Radyo kanalına da sahip olacaksınız.

  Teledünya platformunda kategorilerine göre sınıflandırılmış çok sayıda kanalı bir arada sunması, herhangi bir zamanda isteğiniz içerikte yayın izlemenizi sağlar.

  Teledünya aboneleri hızlı ve kaliteli teknik servis hizmetinden yararlanabilir, kablo ve yedek parça gibi malzemelere ek ücret ödemezsiniz.

 • Vehbi dedi ki:

  Teledünya benim için çanaksız olması önemli olan. Çanak takılan diğer platformlarda kullanışlılık kötü. Bi de conax moül aldım cuk diye oturdu.

 • dRemix dedi ki:

  Teledünya’ da, yerli ve yabancı özenle seçilmiş kanalları, HD kalitesi ile izleyebilirsiniz. HD teknoloji, yüksek çözünürlüklü görüntü ve daha net ses demektir.

  Teledünya’ da kanal listesi güncellendiğinde veya kanal frekansları değiştiğinde herhangi bir ayar yapmanız gerekmez. Set-Top-Box mevcut değişiklikleri otomatik olarak günceller.

 • Gebzenin Sesi dedi ki:

  Teledünya’ yı Kablo TV şebekesine bağlayabileceğiniz Set-Top-Box veya Conax Modül ile izleyebilirsiniz.

  Teledünya platformunda çanak antene ihtiyaç yoktur. Teledünya, Kablo TV alt yapısı üzerinden izlenebilir.

 • noxnoilla dedi ki:

  Teledünya platformundaki kanallar, ailenizle bir arada keyifle izleyebilmeniz için özel olarak seçildi. Bu platformda İngiltere, Fransa, Almanya, İspanya, Japonya, Kore, Rusya, Kazakistan vb. çoğu uluslararası kanalları izleyebileceksiniz.

 • paissehib dedi ki:

  Teledünya, Türkiye ve dünyadan analog ve dijital yayın yapan, beğeniyle izlenen ve kategorilerine göre seçilmiş çok sayıda televizyon kanalını, yüksek çözünürlükte görüntü ve ses kalitesiyle de kendini kanıtlamış olan ekonomik fiyatla izleyebileceğiniz Türksat A.Ş. ye ait olan yayın platformudur. Teledünya platformunda, Temel Paket ve SinemaTV paketlerini tercih etme imkanınız vardır.

 • Recep Cingöz dedi ki:

  teledünya’da kaç sefer arıza oldu. her seferinde ekiplere ulaşmak ölüm. abone olacaklara tavsiyem bu konuyu dikkate almaları.

 • Zahit Çınar dedi ki:

  Teledünya ile hd televizyonum ayrı bir güzel oldu. İzlediğim yayınlar zevk vermeye başladı.

 • Ulvi Kaya dedi ki:

  modemin bağlı olduğu ana bilgisayardan nete giriyorum ama diğer masaüstü bilgisayarıma bağlantı kablosu çektim ama çalışmıyor kabloları teyit edip tekrar denesem de müsteri hizmetlerindeki arkadaşlar sorunun bende olduğunu söyleyip durdular. Arıza kaydı da bırakmıştım hala bir ekip gelip kontrol edecek. İlginiz için çok sağolun memnun kalmadım malesef çok ilgisizler başlarından savmak için güzel taklalar atıyorlar. teledünyada ise bir sorun yok.

 • Talip Ertürk dedi ki:

  faturamın elime gecmediğimden dolayı ödeyemediğim faturamdan dolayı eve gelerek ve anarak ,,basvuru yapmam gerektiği aksi taktirde kapanacağını tarafıma söylenemsi,,,,soruyorum hangi çağdayız ya,,telefonda onay veremiyorum mecbur gitmem gerekiyormuş tekrar aktif hale getirmek için,,,çok ama çok aptalca bir durum ,,,umrunuzda değildir belki ama bizzat gidip iptal edicem gereksiz kablodan kurtulamak için

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.