Uydunet Abonelik

22 Ekim 2011 58 Yazar: netbil

Uydunet Abonelik

Uydunet Başvuru

Uydunet ve Teledünya Abonelik

Uydunet abonelik,  artık çok kolay fakat bu hizmeti seçip abone olabilmeniz için bulunduğunuz meskende Kablo TV şebekesi olması gerekiyor. Ayrıca Türkiye genelinde çok sınırlı bir bölgede Kablo TV şebekesi olsa bile malesef Uydunet ( Kablonet ) hizmeti verilemiyor. Bunun sebebi, alt yapı desteğinin malesef tam olarak oturmuş olmaması. Bölgenizde Uydunet altyapısının tam olarak var olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız Uydunet Abone Merkezlerine  veya https://www.fiberkablonet.com internet sitesinden kontrol edebilirsiniz. Uydunet, Kablo TV abonesi iseniz ve kampanyalı bir şekilde başvuru yapmıyacaksanız aktivasyon bedel 27.00 TL’dir. İsterseniz 12 Ay taksit seçeneği ile faturlarınıza taksitlendirebilirsiniz. Eğer Kablo TV abonesi değil ve kampanyalı bir şekilde başvuru yapmayacaksanız 43 TL Kablo TV kurulum bedeli, 27 TL Uydunet Aktivasyon bedeli ödersiniz. Yani toplamda 70 TL gibi bir rakama abonelik sağlayabilirsiniz.

Uydunet Abonelik hizmetlerinden nasıl faydalanabilirsiniz?

Uydunet başvuru yapmak isterseniz çoğu kampanyada kurulum ve aktivasyon bedeli alınmıyor. Ayrıca Kablosuz Modem hediye. Hatta 3 Mbit ve üzeri hızlarda hiçbir ücret ödemediğiniz gibi ayrıca seçmiş olduğunuz tarifede %40’a yakın indirimler mevcut. Yani anlayacağınız şu an uydunet kampanyalarından kendinize uygun olan bir tane seçme zamanı. Uydunet Kampanyaları hakkında bilgi almak için tıklayınız. Uydunet Abonelik işlemlerini 444 0 126 nolu genel çağrı merkezinden de yapabilirsiniz.

Uydunet Abonelik işlemlerine başvurduktan sonraki süreç nasıl işliyor?

Uydunet abonelik, işlemlerini tamamladıktan sonra artık süreç 1 hafta gibi bir süreyi kapsıyor. Peki bu süreçte yapılması gerekenleri söyle sıralayabiliriz:

  • İlk başta Uydunet Abonelik Hizmet numaranızı bir yere not ediniz.
  • Kurulum esnasında Uydunet Abonelik Başvurusunu yapan kişi yani kimin üzerine abonelik yapıldıya o kişinin bulunması gerekir. Çünkü gerekli olan imzaları abonenin kendisinin atması gerekecektir.
  • Abonenin kimlik fotokopisi veya resmi herhangi bir belgenin fotokopisi olması şarttır.
  • Uydunete abone olduysanız ve TürksatKablo üzerinden modem almadıysanız uydunete uygun bir modemi temin edip hazır bulundurmanız gerekir.
  • Televizyon ve Bilgisayar sistemlerinin hazır bulunması ile kurulum yapan ekiplerin bağlantısı kalitesini test etmesi sizin için kaliteli bir sonuç çıkaracaktır.
  • Uydunet Abonelik işlemi gerçekleştirme süreciniz bu şekilde tamanlanmış olacaktır.

Artık Uydunetin fiber internet hizmetini kullanmanın tam zamanı. Güle güle kullanın. Herhangi bir arıza durumunda 444 0 126 nolu veya 126 nolu telefon numarlarından arıza kaydı açtırabilirsiniz.

“Uydunet Gerçek İnternet” ile evinizde ve isyerinizde kullanmayı deneyin… Kablointernet ile Teledünya da kullanabilirsiniz.  TurksatKablo